• Przewozy autokarowe - CAŁY ŚWIAT !!!

  • Wynegocjuj warunki dogodne dla Ciebie !!

  • Przejazdy firmowe, eventy, konferencje

  • Podróże z nami to komfort i bezpieczeństwo !!!

  • Z nami zawsze dotrzesz do celu !!!

Vivtrans jest firmą z tradycjami, która działalność gospodarczą rozpoczęła w 1990 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług transportowych osób w Polsce i po całej Europie. Oferujemy  wynajem autokarów i busów z doświadczoną kadrą

Bazy wynajmu autokarów znajdują się w Toruniu, Włocławku i Płocku.

- Toruń to nasz nowy punkt obsługi.

- Płock to punkt z tradycjami gdzie partnerem naszym jest min PKN ORLEN.

Dysponujemy wysokiej klasy pojazdami, posiadającymi wszelkie homologacje i atesty wymagane do spełnienia wymagań transportu osób.

Pojazdy są pod stałą kontrolą stacji diagnostycznych i serwisów firmowych. Zatrudniani są kierowcy o wysokich kwalifikacjach i dużej kulturze osobistej, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku przewozów osobowych.

Wysoka sprawność techniczna oraz kulturalna i doświadczona załoga to gwarancja dla naszych klientów, że usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Dzięki profesjonalizmowi pozyskaliśmy wielu stałych klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoki komfort przejazdu.

Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia potrzebne do prowadzenia firmy w zakresie transportu osób w kraju i za zagranicą.

Gwarantujemy komfort i konkurencyjną cenę.

Z poważaniem

Ryszard Zieliński

Podkategorie

The Joomla! content management system lets you create webpages of various types using extensions. There are 5 basic types of extensions: components, modules, templates, languages, and plugins. Your website includes the extensions you need to create a basic website in English, but thousands of additional extensions of all types are available. The Joomla! Extensions Directory is the largest directory of Joomla extensions.